Kaplan Elektro

Tepelná čerpadla NIBE

Nejprodávanější tepelná čerpadla

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí Vašeho domova. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let našich zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Tepelná čerpadla NIBE se vyznačují srozumitelným ovládáním, příjemným designem a spolehlivým provozem. V sortimentu NIBE najdete také ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy a celou řadu příslušenství.

Tepelná čerpadla země voda

Energie obsažená v zemi je sluneční energie akumulovaná hluboko v zemi, na dně jezera nebo pár metrů pod vaším trávníkem. Pomocí tepelného čerpadla NIBE země-voda můžete vytápět, dodávat teplou vodu do svého domova a chladit jej v teplých letních dnech. Tento zdroj obnovitelné energie snižuje váš účet za energii a přináší dokonalý komfort pro vaši domácnost - a snižuje na minimum dopad na životní prostředí.

NIBE S1256

NIBE S1156

NIBE S1255

NIBE S1155

NIBE S1255 PC

NIBE S1155 PC

NIBE F1245

NIBE F1145

NIBE F1345

NIBE F1355

NIBE F1126

NIBE F1226

Tepelná čerpadla vzduch voda

S tepelným čerpadlem vzduch-voda od společnosti NIBE můžete během zimy udržovat ve svém domově teplo a po celý rok ohřívat vodu. Využitím energie z venkovního vzduchu můžete ekologicky snížit účet za energii a současně vytvářet dokonalý komfort pro svůj domov.

NIBE S2125

NIBE F2120

NIBE F2050

NIBE F2040

NIBE SPLIT BA-SVM

NIBE SPLIT LUCIE

NIBE SPLIT HBS 05

Ventilační tepelná čerpadla

S ventilačním tepelným čerpadlem NIBE můžete snadno a účinně chladit, vytápět, větrat a dodávat teplou vodu do vašeho domu. Vytvořte ve svém domě dokonalý komfort pomocí ventilačního systému opakovaným využitím energie z teplého vnitřního vzduchu.

NIBE S735

NIBE MT-WH21

NIBE S135

NIBE F130

NIBE F370

NIBE F470

NIBE F730

NIBE F750

Objevte novou řadu NIBE „S“

Nejnovější tepelná čerpadla NIBE usnadňují každodenní život díky mnoha chytrým funkcím. Teplo, chlazení i přísun čerstvého vzduchu tak lze snadno přizpůsobit osobním denním potřebám a činnostem. Právě díky chytrým funkcím vám tepelné čerpadlo vždy poskytne požadované pohodlí a spotřebuje co nejméně energie. Řada „S“ se dále vyznačuje nadčasovým, elegantním skandinávským designem.

Tepelná čerpadla a příslušenství řady NIBE „S“ jsou dosud našimi nejchytřejšími produkty a nabízí jedinečný komfort bydlení. Nejnovější tepelná čerpadla NIBE usnadňují každodenní život díky mnoha chytrým funkcím a teplo, chlazení i přísun čerstvého vzduch tak lze snadno přizpůsobit osobním denním potřebám a činnostem. Právě díky chytrým funkcím vám tepelné čerpadlo vždy poskytne požadované pohodlí a spotřebuje co nejméně energie.