Firma   Mikita Kaplan - ELEKTRO

byla založena v roce 1991. V prvních letech existence se firma zaměřovala na provádění revizí elektro, elektromontážní práce, dodávky systémů MaR, počítačových a datových sítí.
     Od roku 1998 se dále naše firma specializuje na švédská tepelná čerpadla NIBE, levné topení, ohřev teplé užitkové vody, vytápění bazénu a klimatizaci. V oblasti vytápění Vám dále nabízíme práce topenářské a instalatérské, včetně projektování.

Nyní firmu tvoří 15 stálých zaměstnanců. Zárukou kvality prováděných prací jsou roky praxe a mnoho spokojených zákazníků. Vše je orientováno v duchu motta firmy - "Kvalitní materiály a perfektně provedená práce s maximálním porozuměním pro požadavky zákazníka".

     Firma sídlí ve vlastním objektu v Brně-Bosonohách, ul.Zájezdní 12.
Aktuální telefonní spojení: 547227332, fax: 547227231.
Není-li nikdo přítomen, můžete použít mobilní telefony na jednotlivé vedoucí pracovníky.

     Ze strany úřadů můžeme čestně prohlásit, že naše firma nemá žádných nedoplatků . Na majetek firmy není vyhlášen konkurz a proti majiteli firmy není zahájeno ani vedeno trestní řízení. Po dobu své existence je firma svými obchodními partnery pokládána za solventní. Ve svém obchodním styku nemá naše firma žádné neuspokojené závazky.
     Po stránce požadavků na odbornou způsobilost splňuje naše firma požadavky živnostenského úřadu, ITI i IBP. V roce 2002 jsme získali certifikát ISO9002.

Těším se na případnou spolupráci s Vámi

Mikita KAPLAN, majitel firmy